Godziny Dostępności Nauczycieli w roku szkolnym 2023/2024
Imię i nazwisko nauczyciela |
Poniedziałek |
Wtorek |
Środa |
Czwartek |
Piątek |
Betlej Joanna |
|
|
7.30 – 8.30 |
|
|
Balowska-Mazur Monika |
|
|
11.00 – 12.00 |
|
|
Breksa Dominika |
|
|
10.00 – 11.00 |
|
|
Bukowczyk Magdalena |
|
|
9.00 – 10.00 |
|
|
Chachuła Anna |
|
11.15 – 12.15 |
|
|
|
Chludek Agnieszka |
|
|
9.45 – 10.45 |
|
|
Cholewińska Karolina |
7.00 – 8.00 |
|
|
|
|
Chudyba Janina |
|
7.30 – 8.30 |
|
|
|
Czyżycka Bogumiła |
|
|
|
|
|
Dorociak Agnieszka |
|
8.25 – 9.25 |
|
|
|
Dziadek Magdalena |
|
10.00 – 11.00 |
|
|
|
Franczyk-Hattab Magdalena |
|
|
13.40 – 14.40 |
|
|
Gątarska-Żądło Monika |
|
11.30 – 12.30 |
|
|
|
Głowacz – Cież Karolina |
|
|
8.20 – 9.20 |
|
|
Głuszek Andrzej |
|
|
8.45 – 9.45 |
|
|
Grytsiv Natalia |
|
|
|
10.35 – 11.35 |
|
Haber-Stręk Agnieszka |
|
11.40 – 12.40 |
|
|
|
Haras Artur |
|
|
|
|
8.45 – 9.45 |
Hebda Anna |
|
|
|
10.20 – 11.20 |
|
Jaskierska Patrycja |
10.40 – 11.40 |
|
|
|
|
Janusz Katarzyna |
|
|
|
|
|
Jaskierska Patrycja |
10.40 – 11.40 |
|
|
|
|
Juszczyk Karolina |
|
|
|
9.45 – 10.45 |
|
Kaczmarczyk Małgorzata |
|
|
|
|
10.45 – 11.45 |
Kadula Beata |
|
|
|
|
10.35 – 11.35 |
Kaproń Marcin |
12.50 – 13.50 |
|
|
|
|
Kina Edyta |
|
|
10.15 – 11.15 |
|
|
Kmak Maria |
|
10.40 – 11.40 |
|
|
|
Kochan Małgorzata |
12.45 – 13.45 |
|
|
|
|
Kowalczyk Zofia |
|
13.00 – 14.00 |
|
|
|
Kościelny Urszula |
|
|
11.40 – 12.10 |
|
|
Kubik Anna |
|
|
12.00 – 13.00 |
|
|
Kulesz Katarzyna |
9.15 – 10.15 |
|
|
|
|
Kumor Michał |
10.10 – 11.10 |
|
|
|
|
Kupecek Katarzyna |
9.40 – 10.40 |
|
|
|
|
Kusak Angelika |
|
|
8.45 – 9.45 |
|
|
Laskowska Teresa |
|
|
11.00 – 11.30 |
|
|
Lasota Paulina |
|
|
11.50 – 12.50 |
|
|
Leśniak Beata |
|
11.30 – 12.30 |
|
|
|
Lizura Katarzyna |
|
|
|
12.05 – 13.05 |
|
Łaptaś Małgorzata |
|
|
|
11.40 – 12.40 |
|
Machinko-Witek Agnieszka |
|
|
7.30 – 8.30 |
|
|
Makara Klaudia |
|
|
7.30 – 8.30 |
|
|
Makówka Dorota |
|
9.30 – 10.30 |
|
|
|
Malisz Kinga |
|
10.05 – 11.05 |
|
|
|
Marcisz Justyna |
|
|
|
9.20 – 10.20 |
|
Marszałek Łukasz |
9.45 – 10.45 |
|
|
|
|
Matusik Anna |
|
|
|
9.20 – 10.20 |
|
Mirocha Beata |
|
|
12.00 – 13.00 |
|
|
Możdżeń Marek |
|
9.00 – 10.00 |
|
|
|
Niemiec Jadwiga |
11.45 – 12.45 |
|
|
|
|
Paradyż Dorota |
|
|
|
|
7.45 – 8.45 |
Piech Renata |
|
8.00 – 9.00 |
|
|
|
Pastore Olga |
9.00 – 10.00 |
|
|
|
|
Pastorczyk Grzegorz |
|
|
|
12.45 – 13.45 |
|
Pryc Arkadiusz |
|
13.00 – 14.00 |
|
|
|
Sałyk Monika |
11.45 – 12.45 |
|
|
|
|
Siek Ewa |
|
12.25 – 13.25 |
|
|
|
Skrejko-Rygiel Marta |
|
10.40 – 11.40 |
|
|
|
Steblik Kamil |
|
|
|
9.30 – 10.30 |
|
Szadkowski Adrian |
9.30 – 10.30 |
|
|
|
|
Śliwa Jakub |
|
10.30 – 11.30 |
|
|
|
Ślusarczyk Maciej |
|
|
|
9.40 – 10.40 |
|
Świeboda Anna |
|
13.35 – 14.35 |
|
|
|
Urban Magdalena |
|
9.00 – 10.00 |
|
|
|
Usyk Jurij |
|
|
|
|
9.40 – 10.40 |
Wal Krystyna |
7.30 – 8.30 |
|
|
|
|
Węglarz Dorota |
11.45 – 12.45 |
|
|
|
|
Wójcik Karol |
|
|
|
|
8.45 – 9.45 |
Wijata Ewa |
|
|
7.45 – 8.45 |
|
|
Wójtowicz Barbara |
|
|
|
8.00 – 9.00 |
|
Zabielna Małgorzata |
|
|
12.45 – 13.45 |
|
|
Zakharova Inna |
9.30 – 10.30 |
|
|
|
|
Ziarko Grzegorz |
|
|
8.15 – 8.45 |
|
|
Żiżka Dorota |
|
|
|
|
10.35 – 11.35 |