Razem się bawimy, razem się kształcimy
Galeria prac - prezentacje

Galeria prac - prezentacje komputerowe

Nie tylko na zajeciach plastycznych czy w ramach kółek zainteresowań tworzymy ciekawe rzeczy. Na lekcjach informatyki powstają nasze małe dzieła, którymi chcemy sie pochwalić.

"Programy z rodzinki Office", to prezentacja, która może być pomocą na lekcjach informatyki. W zabawny sposób przedstawia ona możliwości czterech najważniejszych programów tego pakietu. Jest trochę złośliwa, ale podczas wyszukiwnia do niej dźwięków bawiliśmy się naprawdę dobrze

Na pierwszy dzień wiosny, kiedy tradycyjnie już obchodzimy dzień naszego patrona - Jana Brzechwy, wykonaliśmy, aż dwie przezentacje. Klasa IA na podstawie wiersza Kaczka Dziwaczka, stworzyła komiks o jej przygodach, zaś uczniowie klasy IIA postarali się ukazać Jana Brzechwę jakiego nie znamy : w otoczeniu rodziny, i przyjaciół, a także jak jego twórczość inspiruje innych

Jesteśmy szkołą promującą zdrowie. Dlatego postanowiliśmy wziąść udział w konkursie i przygotowaliśmy prezentację na temat szkodliwości palenia. Przy okazji sami też nauczyliśmy się bardzo dużo na temat tego co wdychamy w papierosowym dymie. Postaraliśmy się również dowiedzieć w jakim kolorze palą się poszczególne szkodliwe związki i uwzgledniliśmy te wiedzę w naszej prezentacji. Bardzo się napracowaliśmy, i jesteśmy dumni z naszej pracy.

W roku 2007/2008 postanowiliśmy składać świąteczne życzenia naszym bliskim w nietypowy sposób. Wykonaliśmy świąteczną prezentację i nastepnie zaprezentpwalismy w naszych domach. Nasza praca bardzo sie wszystkim podobała :)

Jeśli chcesz pobrać prezentację kliknij na linku poniżej. Uwaga! Niektóre z nich są duże!
Programy z rodzinki Office
Komiks o kaczce dziwaczce
Jan Brzechwa
Bajka o dymku
Animacja świąteczna