Razem się bawimy, razem się kształcimy
Nasze Pikniki

Pikniki rodzinne w Zespole Szkół nr 4

Razem się uczymy, razem się bawimy. To motto ktore przyświeca nam od lat. Realizujemy je na różne sposoby - nie tylko w trakcie lekcji, ale również chodząc razem na wycieczki, wyjeżdżając na Zielone Szkoły, bawiąc się w trakcie wakacyjnych półkolonii, uczestnicząc w wydarzeniach sportowych, czy uczestnicząc w Piknikach co roku organizowanych na terenie naszej szkoły.


Jeśli chcecie przeczytać o piknikach z poprzednich lat zapraszamy Was na stronę Piknik integracyjny

Aby obejrzeć fotografię z pikniku w jej naturalnej wielkości należy kliknąć na jej miniaturęPiknik z okazji Światowego Dnia Osób z zespołem Downa

Uroczyście obchodziliśmy w dniu 23 marca 2013 w naszej szkole Światowy Dzień Osób z zespołem Downa. Wielki Piknik Rodzinny rozpoczął się o godzinie 11.15 powitaniem przez Dyrektor naszego Zespołu Szkół panią Iwonę Pasznicką - Longa. Część artystyczną otworzył taniec salsa w wykonaniu pary tanecznej Katarzyna Borkowska ( właścicielka Krakowskiej Szkoły Tańca) Kamil Steblik (nauczyciel naszej szkoły). Następnie były piękne występy szkolnego zespołu tanecznego "Gwiazdy" oraz zespołu tanecznego Stowarzyszenia "Tęcza".
Wspólna zabawa w której uczestniczyło ponad 80 osób odbywała się w ramach zajęć tematycznych - goście mieli do wyboru:

Atrakcją była także loteria fantowa "Dla każdego coś drobnego". Wszyscy wyśmienicie się bawili
Piknik zakończył się wspólnym obiadem

Współorganizatorami pikniku było Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa "Tęcza"
Krakowski Instytut Rozwoju Edukacji
Stowarzyszenie Siemacha
Impreza została bardzo wysoko oceniona przez wszystkich uczestników. Wielkim zaangażowaiem wykazali się nauczyciele naszej szkoły: Dorota Żiżka, Magdalena Sulicka, Kamil Steblik, Agnieszka Chludek, Maria Kmak, Beata Mirocha, Elżbieta Królikowska, Agnieszka Haber-Stręk, Jurij Usyk, Anna Hebda, Anna Mikołajczyk, Arkadiusz Pryc, Łukasz Marszałek, Bogumiła Czyżycka, Anna Żegleń, Bożena Koziara.