Razem się bawimy, razem się kształcimy
Wspominamy

Wspomnienia ciekawych imprez

Jeśli uważnie przeglądaliśćie nasze strony, to już wiecie, że jesteśmy szkołą w której zawsze dzieje się coś interesującego.

Niektóre wydarzenia tak mocno zapisały się w naszej pamięci, że nie chcemy o nich zapomnieć. Temu właśnie ma służyć ta stronka. Abyśmy mogli wspólnie wspominać niezwykłe i piękne wydarzenia których uczestnikami byliśmy

Zapraszamy do naszego kolorowego świata, z którego nie raz i nie dwa wypędzaliśmy Marzannę, świętowali dzień naszego niezwykłego Patrona, kolędowali Jezuskowi, tropili historię i legendy naszego miasta, obchodzili dzień życzliwości i tolerancji, czcili nasze barwy narodowe, razem się bawili i uczyli.

Zobaczcie, jacy jesteśmy. My, uczniowie Zespołu Szkół dawniej z ulicy Senatorskiej, teraz z ul. Zakątek, z fantazją i humorem witający każdy kolejny dzień

Wizyta u Czerwonych Beretów

6 listopada 2008 roku, jednostka wojskowa, popularne Czerwone Berety, stacjonująca w naszym mieście Dni Otwarte Koszar
Nasza klasa IA, wraz z pozostałymi klasami gimnazjum oraz starszymi klasami szkoły podstawowej postawnowiła skorzystać z okazji i zobaczyć z bliska jak wygląda szkolenie i służba wojskowa w jednostce desantowej. Razem z naszymi nauczycielami bralismy czynny udział w zajęciach zorganizowanych na terenie jednostki.

Obejrzyjcie wspomnienia z roku szkolnego 2007/2008

Obejrzyjcie wspomnienia z dawnych występów naszego szkolnego teatru

Wspominamy Arteterapię

Warsztaty plastyczne - ARTETERAPIA to zajęcia na których miło spędzaliśmy czas. Podglądaliśmy przyrodę i malowaliśmy ją techniką, którą sami wybieraliśmy. Chodziliśmy wspólnie na wycieczki poznając uroki krakowskiego Starego Miasta i dawne style budownictwa. Zwiedzaliśmy muzea, które pozwalały nam lepiej poznać przeszłość i historię naszego narodu. Odwiedzaliśmy też wystawy malarskie i galerie rzeźby.
Zapraszamy do obejrzenia krótkich fotorelacji
z tych wydarzeń,w kolumnie po prawej stronie.

Aby obejrzeć fotografie kliknij na miniaturkę w prawej kolumnie.

Dzień Życzliwości 2008/2009


Dzień Patrona 2007/2008


święto flagi 2007/08


Lekcja historii w terenie 2007/08


Śladami gołębi z legendy 2007/08


Dzień kota 2006/2007


Kolędujmy Małemu 2006/2007


Wypędzamy Marzannę ze szkoły 2006/2007


Nasz kolorowy świat 2006/2007