Razem się bawimy, razem się kształcimy
Projekt "Jestem tu. Poznajemy okolicę i zawieramy nowe znajomości"

Projekt "Jestem tu. Poznajemy okolicę i zawieramy nowe znajomości"

Rok szkolny 2012/2013 rozpoczął się dla nas od wielkiej zmiany. Nasza szkoła została przeniesiona do nowego budynku. Była to dla nas wspaniała wiadomość... ale i ogromne wyzwanie! Nowy budynek szkolny, nowa okolica...
Dlatego właśnie w pierwszym tygodniu nauki nasi uczniowie realizowali projekt, pt "Jestem tu. Poznajemy okolicę i zawieramy nowe znajomości". Nasi uczniowie poznali nie tylko swoje nowe sale i szkolne korytarze. Odkrywali również uroki okolicy podczas spacerów i wycieczek, a także zawierali nowe przyjaźnie.
Przedszkolaki odwiedziły swoich rówieśników z Przedszkola nr 75 przy ul. Grottgera 28. Uczniowie szkoły podstawowej poznali nowych kolegów ze Szkoły Podstawowej nr 34 przy ul. Urzędniczej oraz z Zespołu Szkół Integracyjnych nr 1 przy al. Kijowskiej, oraz odwiedzili kościół Księży Misjonarzy bł. Anieli Salawy. Uczniowie Gimnazjum zaprzyjaźnili się z przedstawicielami Rady Dzielnicy V, a także zwiedzili Muzeum Historii Fotografii. Nasi uczniowie zostali przyjęci w nowym miejscu niezwykle ciepło i życzliwie, co pozwoliło im poczuć się dobrze, bezpiecznie i miło.
Podczas tygodnia projektu wszyscy bawiliśmy się wyśmienicie! Polubiliśmy naszą nową szkołę i cieszymy się, że możemy być częścią tak pięknej okolicy. .
Aby obejrzeć fotografie kliknij na miniaturkę.