Razem się bawimy, razem się kształcimy
Sportowe wyczyny marzec 2010

Nasze sportowe wyczyny Marzec 2010

4.03 2010 roku odbyły się I Mistrzostwa Zespołu Szkół nr 4 w Pływaniu.
Zawody mogły odbyć się dzięki gościnności Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 30 w Krakowie, która użyczyła nam swojego basenu przy ul. Ingardena 4. Uczniowie tej szkoły wzięli również udział w zawodach. Wyścigi odbywały się na dystansie 25 m stylem dowolnym. Wiekszość pierwszych miejsc zdobyli reprezentanci naszej szkoły. Najlepszy czas uzyskał Mikołaj Fitowski, nasz medalista Olimpiad specjalnych w pływaniu. W skład reprezentacji naszej szkoły weszli: Agnieszka Kociołek, Mikołaj Fitowski, Rafał Ogórek, Sebastian Kućmierczyk, Krystian Tytko, Dawid Hanuszkiewicz, Szymon Aronowski, Michał Małajowicz

Również 4 marca odbyły się Mistrzostwa Małopolski w piłce nożnej chłopców do lat 17. Nasza reprezentacja ponownie stanęła na najwyższym podium pokonując w finale rzutami karnymi drużynę Zespołu Szkół nr 10. W bramce obok Bartka Hudyki wystąpiła również Kinga Bielecka.

23 marca drużyna dziewcząt wzięła udział w MIstrzostwach Małopolski w piłce nożnej dziewcząt. Po raz pierwszy w historii szkoły dziewczęta wzięły udział w zawodach piłki nożnej. Zajęły V miejsce, ale przy odrobinie szczęscia mogły znaleść się na podium. Życzymy im, by tego szczęścia nie zabrakło im w kolejnych zawodach i by stały się naszą złotą drużyną.

Aby obejrzeć fotografie kliknij na miniaturkę.